درباره ما

برگی از داستان زندگی شادوود:

مجموعه شادوود در تابستان سال 1394 فعالیت خود را با یک پرسنل و حداقل امکانات لازم، در کارگاهی به وسعت 12 متر واقع در مشهد آغاز نمود و از همان ابتدا رویای رشد و پیشرفت را در سر می پروراند .

به لطف خداوند متعال و حمایت شما همراهان عزیز تلاش های شادوود به ثمر نشست و اکنون پس از گذشت 6 سال توانستیم این مجموعه را گسترش دهیم و از همکاری بیش 20 پرسنل مجرب و فضای کارگاهی با وسعت 2200 متر برخوردار شویم. 

هدف بنیادین شادوود تولید نمونه های ژورنالی و منحصر بفرد فرنیچر با به کارگیری مرغوب ترین متریال و کیفیت در صنعت چوب است که در این راه از هنر طراحانی زبردست و دقت نظر نجارانی ماهر بهره مند می باشد.

لازم به ذکر است که این مجموعه تلاش خود را به کار می بندد تا حس رضایت مشتریان خود را برانگیزد؛ بدین منظور از ابتدای ثبت سفارش تا زمان تحویل کالا تیم پشتیبانی شادوود همراه شما عزیزان خواهد بود و در تمام جوانب شما را یاری خواهد کرد.

بنیان گذاران شادوود

مجید شاد

کارشناس مهندسی عمران

شیرین بادلو

کارشناس ارشد هواشناسی - MBA

تیم شادوود

آقای رضوی

مدیریت تولید

خانم حسن پور

طراح

خانم حویزاوی

مدیریت شبکه های اجتماعی

خانم فیضی

مدیریت داخلی

بی شک کمال گرایی انسان ایجاب می کند در راه رسیدن به اهداف خود از هیچ تلاشی فروگذار نکند لذا عوامل شادوود از این قاعده مستثنی نخواهند بود و سعی در توسعه این مجموعه توأم با امید و توکل به خداوند قادر دارند.

جهت ارتباط با ما از طریق لینک هایی که در صفحه ” تماس با ما ” درج شده است ارتباط برقرار کنید.